Udala > Udal Antolaketa > Udal Batzordeak

Udal Batzordeak

OGASUN BATZORDEA, LANGILEAK ETA KONTUEN BATZORDE BEREZIA

Berezko presidentea: Alfredo Javier Arruiz Sotes (Eh Bildu) - Alcalde

Presidente efektiboa: Alfredo Javier Arruiz Sotes (Eh Bildu)

Batzordekidea: Isabel Etxeberria Lakuntza (EH Bildu)

Batzordekidea: Iñaki Crespo San José (GIH)

Batzordekidea: Inmaculada C. Duarte Jiménez (GIH)

Batzordekidea: José Antonio Beloqui Colomo (Geroa Bai)

Batzordekidea: Patricia de Pedro Aparicio (Navarra Suma)

 

HIRIGINTZA, MUGIKORTASUN, INGURUMEN ETA TRAFIKO BATZORDEA

Berezko presidentea: Alfredo Javier Arruiz Sotes (Eh Bildu) - Alcalde

Presidente efektiboa: José Antonio Beloqui Colomo (Geroa bai)

Batzordekidea: German Santos Irujo (GIH)

Batzordekidea: Iñaki Crespo San José (GIH)

Batzordekidea: Edorta Beltzunegi Lopez (EH Bildu)

Batzordekidea: Isabel Etxeberria Lakuntza (EH Bildu)

Batzordekidea: Severiano Mailllo Clemente (Navarra Suma)

 

KULTURA BATZORDEA, JAIAK

Berezko presidentea: Alfredo Javier Arruiz Sotes (Eh Bildu) - Alcalde

Presidenta efectiva: (Laura Aznar Merlo (EH Bildu)

Batzordekidea: Lourdes Lizarraga Casanellas (GIH)

Batzordekidea: Inmaculada C Duarte Jimenez (GIH)

Batzordekidea: José Antonio Beloqui Colomo (Geroa Bai)

Batzordekidea: Severiano Maillo Clemente (Navarra Suma)

Batzordekidea: Hodei Aranguren Lopez (Eh Bildu)

 

OSASUN, GIZARTE ONGIZATE ETA ETXEBIZITZA BATZORDEA

Berezko presidentea: Alfredo Javier Arruiz Sotes (Eh Bildu) - Alcalde

Presidente efektiboa: Laura Aznar Merlo  (EH Bildu)

Batzordekidea: Iñaki Crespo San José (GIH)

Batzordekidea: Inmaculada C Duarte Jimenez (GIH)

Batzordekidea: José Antonio Beloqui Colomo (Geroa Bai)

Batzordekidea: Severiano Maillo Clemente (Navarra Suma)

Batzordekidea: Edorta Beltzunegi Lopez (Eh Bildu)

 

BERDINTASUN BATZORDEA

Berezko presidentea: Alfredo Javier Arruiz Sotes (Eh Bildu) - Alcalde

Presidente efektiboa: Hodei Aranguren Lopez (EH Bildu)

Batzordekidea: Inmaculada C Duarte Jimenez (GIH)

Batzordekidea: Lourdes Lizarraga Casanellas (GIH)

Batzordekidea: José Antonio Beloquil Colomo (Geroa Bai)

Batzordekidea: Patricia de Pedro Aparicio (Navarra Suma)

Batzordekidea: Laura Aznar Merlo (Eh bildu)

 

HEZKUNTZA BATZORDEA

Berezko presidentea: Alfredo Javier Arruiz Sotes (Eh Bildu) - Alcalde

Presidente efektiboa: Joséan Beloqui (Geroa Bai)

Batzordekidea: Laura Aznar Merlo  (EH Bildu)

Batzordekidea: Isabel Etxeberria Lakuntza (Eh Bildu)

Batzordekidea: German Santos Irujo (GIH)

Batzordekidea: Lourdes Lizarraga Casanellas (GIH)

Batzordekidea: Severiano Maillo Clemente (Navarra Suma)

 

GAZTERIA BATZORDEA

Berezko presidentea: Alfredo Javier Arruiz Sotes (Eh Bildu) - Alcalde

Presidente efektiboa: Hodei Aranguren Lopez (EH Bildu)

Batzordekidea: Lourdes Lizarraga Casanellas (GIH)

Batzordekidea: German Santos Irujo (GIH)

Batzordekidea: José Antonio Beloqui Colomo (Geroa Bai)

Batzordekidea: Patricia de Pedro Aparicio (Navarra Suma)

Batzordekidea: Isabel Etxeberria Lakuntza (Eh Bildu)

 

EUSKARA BATZORDEA

Berezko presidentea: Alfredo Javier Arruiz Sotes (Eh Bildu) - Alcalde

Presidenta efectiva: Isabel Etxeberria Lakuntza (Eh Bildu)

Batzordekidea: Edorta Beltzunegi Lopez (Eh Bildu)

Batzordekidea: Iñaki Crespo San José (GIH)

Batzordekidea: German Santos Irujo (GIH)

Batzordekidea: José Antonio Beloqui Colomo (Geroa Bai)

Batzordekidea: Patricia de Pedro Aparicio (Navarra Suma)

 

HERRITARREN PARTAIDETZARAKO BATZORDEA

Berezko presidentea: Alfredo Javier Arruiz Sotes (Eh Bildu) - Alcalde

Presidenta efectiva: Isabel Etxeberria Lakuntza (Eh Bildu)

Batzordekidea: German Santos Irujo (GIH)

Batzordekidea: Iñaki Crespo San José (GIH)

Batzordekidea: José Antonio Beloqui Colomo (Geroa Bai)

Batzordekidea: Patricia de Pedro Aparicio (Navarra Suma)

Batzordekidea: Edorta Beltzunegi Lopez (Eh Bildu)

 

TOKI GARAPENEKO, BERRIKUNTZAKO, MERKATARITZAKO, TURISMOKO ETA INDUSTRIAKO BATZORDEA

Berezko presidentea: Alfredo Javier Arruiz Sotes (Eh Bildu) - Alcalde

Presidente efektiboa: Edorta Beltzunegi Lopez  (Eh Bildu)

Batzordekidea: Inmaculada C Duarte Jimenez (GIH)

Batzordekidea: Lourdes Lizarraga Casanellas (GIH)

Batzordekidea: Severiano Maillo Clemente (Navarra Suma)

Batzordekidea: José Antonio Beloqui Colomo (Geroa Bai)

Batzordekidea: Isabel Etxeberria Lakuntza (Eh Bildu)

 

KIROL BATZORDEA

Berezko presidentea: Alfredo Javier Arruiz Sotes (Eh Bildu) - Alcalde

Presidenta efectiva: Edorta Beltzunegi Lopez (EH Bildu)

Batzordekidea: Iñaki Crespo San José (GIH)

Batzordekidea: German Santos Irujo (GIH)

Batzordekidea: José Antonio Beloqui Colomo (Geroa Bai)

Batzordekidea: Severiano Maillo Clemente  (Navarra Suma)

Batzordekidea: Isabel Etxeberria Lakuntza (Eh Bildu)